Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190022595
Vilniaus lopšelis-darželis
„SPYGLIUKAS“
Rašykite

rastine@spygliukas.vilnius.lm.lt

Skambinkite

(8 5) 244 2179

Atvykite

Architektų g.16, Vilnius

Laba diena, gerb. Vilniaus lopšelio-darželio „Spygliukas“ bendruomenės nariai,  

  • Titulinis
  • Tėveliams
  • Laba diena, gerb. Vilniaus lopšelio-darželio „Spygliukas“ bendruomenės nariai,  

Informuojame, kad mūsų Vilniaus lopšelio-darželio „Spygliukas“  ugdytiniui  patvirtintas susirgimas COVID-19 liga. Prašome Jus išlikti ramiems ir pažymime, kad buvo nedelsiant imtasi visų reikiamų saugumo priemonių:

  • Paskutinių 3 dienų laikotarpiu iki teigiamo Covid 19 testo didelės rizikos sąlyčio neturėjo nei ugdytiniai, nei darbuotojai;
  • aktyviai bendraujama su Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistais, Vilniaus miesto savivaldybės administracija ir Visuomenės sveikatos biuru bei vykdomi visi jų nurodymai ir rekomendacijos.

Asmenys, kurie negavo pranešimo, jog turėjo artimą kontaktą su sergančiuoju, yra kviečiami grįžti ir tęsti mokymosi ar darbo procesą. Užtikriname, kad vaikų ugdymo procesas organizuojamas sklandžiai ir laikantis visų saugumo reikalavimų bei rekomendacijų. Situacijai keičiantis, nedelsdami informuosime papildomai.

Prašome atidžiai stebėti savo ir vaikų sveikatos būklę, karščiuojant ar jaučiant peršalimo požymius, konsultuotis su šeimos gydytoju ir likti namie.

Kilus klausimų, maloniai kviečiame skambinti direktoriui tel. 852442179

Saugokime save ir kitus!

Comments are closed

Skip to content