Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190022595
Vilniaus lopšelis-darželis
„SPYGLIUKAS“
Rašykite

rastine@spygliukas.vilnius.lm.lt

Skambinkite

(8 5) 244 2179

Atvykite

Architektų g.16, Vilnius

Laba diena, Tėveliai,

Atsižvelgiant į vis kylančių COVID – 19 atvejų skaičių ir užtikrinant, kad ugdymo paslaugos būtų organizuojamos įgyvendinant būtinas sąlygas (rekomenduojame vaikų tėveliams nesilankyti darželio patalpose, vaikų priėmimą – atsiiėmimą vykdyti lauke, dėvėti apsaugines veidą ir nosį dengiančias priemones, laikytis rankų higienos)  ir  apsaugant darželį lankančių  vaikų ir darbuotojų sveikatą, suteikiant maksimalią apsaugą,  darželio administracija priėmė sprendimą
 
  Atšaukti planuotą tėvelių susirinkimą, 2020 m. rugpjūčio mėn. 18 d. 17 val.
 
  • Prašome, kad apsvarstytumėte laiką, dėl darželio lankymo pradžios ir informuotumėte el. paštu. rastine @spygliukas.vilnius.lm.lt iki rugpjūčio 28 d.
  • Kad vaikučiams būtų lengviau adaptuotis darželyje, susipažinti su aplinka, vaikų priėmimą organizuosime grupelėmis (po 4-5 vaikučius per dieną).
  • Pirmomis dienomis darželyje, rekomenduojame būti 2 – 3 val. arba pavalgius pietus, keliauti namo.  
  • Atvykti į darželį galite grupės darbo laiku „Kiškučių“ gr. Ir „Giliukų“ gr.  Dirba nuo 7.30 val. Pusryčiai – 8.30 val., pietūs – 12 val.
  • Tėvelių buvimą  kartu su vaiku grupėje,  adaptacijos laikotarpiu, organizuosime atsižvelgdami į Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro ir valstybės lygio ekstremalios situacijos valstybės operacijų vadovo rekomendacijas ( atnaujintą informaciją pateiksime iki rugsėjo 1 d.)
  • Rūpimais klausimais prašome kreiptis tel. 8 5 2442179, 2443003 į direktorę ar/arba direktoriaus pavaduotoją ugdymui.
 
 
Labai tikimės jūsų supratimo ir sąmoningumo
 
 
Direktorė
Rasa Andrejeva

Comments are closed

Skip to content