Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190022595
Vilniaus lopšelis-darželis
„SPYGLIUKAS“
Rašykite

rastine@spygliukas.vilnius.lm.lt

Skambinkite

(8 5) 244 2179

Atvykite

Architektų g.16, Vilnius

Laba diena, tėveliai,

Nuo birželio 17 d. baigiasi numatytas karantino laikotarpis, bet valstybės lygio ekstremali situacija išlieka.  Valstybės operacijų vadovo rekomendacijų dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizavimo būtinų sąlygų, dar neturime,  o įstaigoje veikla vyksta ir turi vykti toliau.

Atsižvelgiant į daugumos tėvelų ir darbuotojų nuomonę, vaikų priėmimas – pasiėmimas iki 2020 m. birželio 22 d.  siūlomas organizuoti šiuo metu vykdoma tvarka (vaikai priimami – pasiimami  lauke, esant nepalankioms oro sąlygomis skambinama administracijai ar/arba grupės auklėtojai) .
Nuo 2020 m. birželio 22 d. , atsižvelgiant į vis dar esamą ekstremalią situaciją šalyje, apsaugant save, šeimos narius ir vaikučius, vaikų priėmimą- paėmimą vykdysime  darželio kieme.  Į darželį tėveliams leidžiama įeiti,  tik esant  labai dideliam poreikiui (esant nepalankiomis oro sąlygomis, sunku išsiskirti vaikučiams su tėveliais).  Prašau teisingai ir sąmoningai  įvertinti tikrąjį poreikį lankytis darželio patalpose ir laikytis rekomendacijų:
 
– dezinfekuoti rankas, įeinant į patalpą
– judėti kryptimi “vaiko grupė – laukas”
– dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones
 
Išlikime saugūs ir apsaugokime kitus.
 
Prašome pasidalinti informacija.
 
Pagarbiai,
Rasa Andrejeva
 Direktorė
Lopšelis-darželis „Spygliukas“
Architektų g. 16, Vilnius
Tel. 852442179
El.p. info@spygliukas.vilnius.lm.lt

Comments are closed

Skip to content