Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190022595
Vilniaus lopšelis-darželis
„SPYGLIUKAS“
Rašykite

rastine@spygliukas.vilnius.lm.lt

Skambinkite

(8 5) 244 2179

Atvykite

Architektų g.16, Vilnius

PROJEKTAS „SVEIKAS KAIP RIDIKAS“

Norime pasidžiaugti, kad rugsėjo 24d. priešmokyklinės „Riešutėlių“ grupės vaikai dalyvavo Lietuvos vaikų ir jaunimo centro kartu su partneriais organizuojamo projekto „Sveikas kaip ridikas“ „Didžiajame mažųjų sporto festivalyje“, kuris skatino kūrybingai pažvelgti į vaikų sveikos gyvensenos ugdymą.

Festivalio metu mažieji kartu su bendraamžiais iš visos Lietuvos turėjo galimybę išbandyti net 27 aktyvias veiklas, už kurias buvo duodami Ridiko lipdukai. Nors visi dalyviai turėjo surinkti ne mažiau nei po 3 lipdukus, tokių nebuvo. Mūsų mažieji džiaugėsi surinktais 5 lipdukais, medaliais ir Mažiesiems sporto meistrams įteiktais festivalio diplomais.

Vaikai kartu su mokytojais Lina Zdanavičiene, Rimute Slavinskiene ir Arūnu Dalala išbandė įvairias fizines veiklas, tokias kaip: Snaiperis, Taiklioji koja, Riedėk, riedėk, Rankinio edukacija ir žaidimas, Pripučiamas futbolas.

Tikimės, kad šias veiklas išbandę mažieji nesustos ir toliau aktyviai sportuos, šypsosis, įkvėps sveikai gyvensenai ir savo artimuosius!

Renginio akimirkas galite pamatyti čia:

Comments are closed

Skip to content